Odjel za hispanistiku i iberske studije

PDS ŠPANJOLSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI

Trajanje studija: 6 semestara
Akademski naziv: univ. bacc. philol. hisp.

Začetak preddiplomskog studija španjolskog jezika i književnosti seže u akad. god. 2006./2007. kada su na Odjelu za francuski jezik i književnost pokrenuti španjolski (MAEC-AECID) i katalonski lektorat (Ramon Llull) koji su svim studentima u Zadru nudili izborne kolegije iz španjolskog i katalonskog jezika, književnosti i kulture. Dvopredmetni preddiplomski studij španjolskog jezika i književnosti, zajedno s galješkim lektoratom (Xunta de Galicia), pokrenut je u akademskoj godini 2007./2008. kao rezultat dugogodišnjih nastojanja osnivanja hispanistike i iberskih studija na Sveučilištu u Zadru.

RASPORED NASTAVE

Raspored je, osobito početkom akad. god., podložan promjenama. Molimo studente da redovno prate obavijesti.

Raspored nastave u zimskom semestru akad. god. 2019./2020.

Raspored nastave u ljetnom semestru akad. god. 2019./2020.

ISPITNI ROKOVI

Ispitni su rokovi podložni promjenama. Rokovi za vezane kolegije iz zimskog semestra redovni su ispitni rokovi. Za redovne rokove za završni ispit konzultirati raspored ispitnih rokova. Molimo studente da bez iznimke prijave ispit u ISVU te da za upute o načinu provođenja ispita u ljetnom i jesenskom roku obvezno kontaktiraju predmetne nastavnike.

Odluka o ispitnim rokovima i vezanim kolegijima na Odjelu za hispanistiku i iberske studije

Redovni ispitni rokovi u akad. god. 2019./2020.

Izvanredni i apsolventski ispitni rokovi u akad. god. 2019./2020.

Rezultati ispita i kolokvija